“Vážení hosté resortu montanie. Historicky má balneo v našem hotelu velkou tradici. Sjížděli se sem velké i malé skupiny nejen z české republiky za odpočinkem a relaxací. Vzdušné lázně se tomu zde neříkalo jen kvůli oblasti s jedním z nejčistších ovzduší v republice, ale také kvůli panenské krajině Jizerských hor, ve které se montanie nachází. Celé balneo jsem pro Vás obnovili tak, aby jste si i vy mohli dopřát nezapomenutelný zážitek, který prospěje nejen vašemu tělu, ale i vaší mysli. Podívejte se, co jsme pro Vás připravili. Těšíme se :-).”

Martina, recepce, montanie@montanie.cz, +420 483 383 265


Bazén s protiproudem

Prostorný a krytý nerezový bazén s protiproudem a úžasným výhledem ven do přírody. Celoprosklená stěna s originálním kovovo-dřevěným stínením vám dodá tu pravou atmosféru.Finská sauna společná

Pravé finské saunování je sverská procedura, která probíhá v prostředí cedrového dřeva, vypařujícího přírodní silice. Na montanii vám umožníme si takovouto proceduru dopřát.


Finská sauna privátní

Pro ty z vás, kteří si budou chtít dopřát soukromí, nabízíme také možnost saunování v privátní sauně v zimním období třeba i se skokem přímo do sněhu.


Lehátka, osušky, župany

Samozřejmostí jsou pro naše klienty připravená krásná designová dřevěná lehátka, froté osušky, župany, ale třeba i deky na zahřátí na naší venkovní sluneční terase.


Whirlpool

Vířivka, nebo-li Whirlpool, 37°C, je komplexní terapií pro fyzickou i duševní schránku lidského organismu. Vaše tělo se dostává do stavu maximálního uvolnění.


Pára (Caldarium)

Teplota v páře se pohybuje mezi 40-50°C. Vzduch, který dosahuje vlhkosti až 100%, působí na horní cesty dýchací, průdušky, uvolnění svalů, podporuje lepší prokrvení, čistí a oživuje pokožku.Relaxační místnost

Relaxační místnost, nebo-li respirium je zónou klidu a relaxace, kde po sauně, whirlpoolu či masáži, můžete nejčastěji najít klid na své myšlenky, nebo se v klidu začíst do své oblíbené knihy.


Masáže

Nabízíme mnoho typů masáží. Například klasická masáž je vynikající prostředek k odstranění bolesti, navození dobré nálady, pohody, povzbuzení energie a zotavení svalstva.


Horské jezírko

Pro otužilé z vás tu máme pravé, nefalšované, nikterak upravované horské jezírko s molem. Můžete si zaplavat mezi místní faunou i florou.


Sluneční terasa

Pro každého hosta našeho balnea je k dispozici opravdu výjimečná venkovní střešní terasa s lehátky, jizerskou morénou a výhledem na jezero Souš.

Nápojový servis

Dbáme na pravidelný pitný režim našich hostů, zvláště při saunové proceduře. Připravili jsme pro ně wellnessový bar, kde se může občerstvit každý návštěvník.
  • Wellness&Spa
  • Masáže

Wellness&Spa je určené pouze pro ubytované hosty.


Spolu s obnovou nového balnea pro vás připravujeme i nabídku nejrůznějších masáží. Brzy zde bude k dispozici.

Děkujeme za pochopení.

resort montanie

leden 2019

Petra Votočková
(Google)

Krásné místo s krásnou přírodou a dobrým jídlem.leden 2019

Václava Mašková

Hotel Montanie = relax v přírodě, výborná strava a vždy ochotný a milý personál. Strávený čas v okolí vodní nádrže Souš v CHKO Jizerské hory je pro mou rodinu vždy zaslouženou odměnou na zdravém vzduchu. Rádi se sem vracíme v každém ročním období.  Montanie má své podmanivé kouzlo, které musíte zažít – vřele doporučujeme!leden 2019

Jakub Kurz
(Facebook)

V rámci silvestrovského pobytu vše super ! přijedeme zase 😉