„Vážení hosté resortu montanie. Vítejte v gastronomické oáze Jizerských hor. U nás si dobré a poctivé jídlo může dopřát každý. A to jak ubytovaný host, tak i návštěvník z venčí – pro ty máme restauraci otevřenou každý den od 11:00 do 16:00. V celém resortu máme k dispozici dvě restaurace a každá tak trochu s jiným půvabem. Naleznete zde také krásnou terasu s výhledem na vodní hladinu, a spousty zákoutí a míst pro venkovní zahradní piknik. Máte-li požadavky na speciální stravu, nebo se ohledně jídla chcete poradit, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na Vás.“

Šéfkuchař resortu montanie, recepce@montanie.cz, +420 483 383 265


Rustikální restaurace

Rustikální restaurace oplývá historickým více než 100 let starým dřevem. Zde se podávají snídaně formou bufetu, obědy i večeře. U baru si před jídlem hosté mohou dát sklenku aperitivu a po jídle si mohou vychutnat sklenku dobrého vína u krbového ohně. V těsné blízkosti se nachází také dětský koutek.Panoramatická rest.

Panoramatická restaurace je a lá carte restaurace, ideální pro romantické večeře při svíčkách s možností pozorování západu slunce s překrásným výhledem na vodní plochu přehradní nádrže Souš. V těsné blízkosti je umístěn také vstup do vinárny, kde si sami můžete vybrat lahev dobrého vína.


Terasa

K venkovnímu posezení slouží prostorná terasa s dřevěným nábytkem a krásným výhledm do přírody a na vodní nádrž. Můžete zde povečeřet u rozpáleného grilu, zastavit se přes den na oběd, nebo jen tak posedět z půlitrem chlazeného piva. Uspořádat zde můžete i svou vlastní soukrmou oslavu.


Vinárna

Ve sklepních prostorách resortu montanie naleznete vinárnu se svou vlastní vinotékou. Milovníci vína v ní vyberou například vynikající sauvignon blanc Marlborough Nový Zéland, nebo z moravských vinic krásná vína odrud Cahrdonay a Veltlín Zelený. Přijďte na soukromou degustaci.


Rezervace stolu

Rezervujte si svůj oblíbený stůl na tel.: +420 483 360 666, emailu: recepce@montanie.cz, nebo přes níže uvedený formulář. Pro veřejnost máme otevřeno každý den od 11:00 do 16:00.  Datum rezervace

  Čas rezervace

  Vaše jméno

  Počet osob

  Váš telefon

  Váš e-mail