Vítejte v 1.jizerskohorském resortu

Mimořádná péče pro výjimečný den.

Svatba je událost, které se věnuje mimořádná pozornost. Výběr místa konání svatby je jedním z nejdůležitějších předpokladů, aby se svatebčané cítili dobře. Resort montanie má nejen nejlepší ubytovací kapacity v Jizerských horách, ale má spoustu krásných , romantických zákoutí jak pro obřad v přírodě, tak pro konání veselky. Svatby na klíč vždy plánujeme podle přání snoubenců a s důrazem na individuální přístup.

CHCETE nezávaznou konzultaci s naším zkušeným koordinátorem?

Zanechte nám zde telefonní číslo a náš manažer Vás bude kontaktovat ve Vámi vybraný čas.

  Vyberte datum a čas kdy Vám můžeme zavolat:


  Můžete zavolat také hned na číslo 602 135 326, nebo poslat email na stanislav.hornis@antoniehotel.cz.  Reference


  Mapa


  Fotografie  REFERENCE A OCENĚNÍ

  2020

  Kateřina & Aleš

  Montanie byla ideálním místem pro svatební oslavu i ubytování všech hostů. Je zde velmi příjemná a uvolněná atmosféra a všude kolem úžasná příroda. Obřad jsme měli v nedaleké Tesařovské kapli a do Montanie se pak přesunuli na odpolední hostinu a večerní zábavu. Velmi jsme ocenili vstřícnost a ochotu personálu, která se projevila nejdřív při domlouvání a svatebních přípravách a poté i v bezproblémovém průběhu svatebního dne. Z místa byli nadšeni i naši svatební hosté. Děkujeme!  2020

  Petra & Václav

  Realizace svatby proběhla na jedničku, vše zařízené a připravené dle dohody. Jídlo, prostředí, personál, vše perfektní. Můžu jen doporučit.

  MAPA


  FOTOGRAFIE