„Vážení hosté, Wellness&Spa (balneo) má v resortu montanie již několikaletou tradici. Jezdily sem za odpočinkem a relaxací malé i velké skupiny nejen z České republiky, ale také ze zahraničí. Vzdušné lázně se tomu zde říkalo zejména kvůli oblasti, ve které se montanie nachází. Jde o místo s jedním z nejčistších ovzduší v republice. Celé Wellness&Spa jsem pro Vás obnovili tak, aby jste si i Vy mohli dopřát nezapomenutelný zážitek, který prospěje nejen Vašemu tělu, ale i Vaší mysli. Podívejte se, co jsme pro Vás připravili. Těšíme se na Vaši návštěvu :-). PS: Wellness&Spa je určené pouze pro ubytované hosty.“

 

Martina, recepce, recepce@montanie.cz, +420 483 383 265


Nerezový bazén s protiproudem

Prostorný a krytý nerezový bazén s protiproudem a úžasným výhledem ven do přírody. Celoprosklená stěna s originálním kovovo-dřevěným stínením vám dodá tu pravou atmosféru.Pravá finská sauna (společná)

Pravé finské saunování je sverská procedura, která probíhá v prostředí cedrového dřeva, vypařujícího přírodní silice. Na montanii vám umožníme si takovouto proceduru dopřát.


Pravá finská sauna (privátní)

Pro ty z vás, kteří si budou chtít dopřát soukromí, nabízíme také možnost saunování v privátní sauně v zimním období třeba i se skokem přímo do sněhu.


Lehátka, osušky, župany

Samozřejmostí jsou pro naše klienty připravená krásná designová dřevěná lehátka, froté osušky, župany, ale i deky na zahřátí na naší venkovní sluneční terase.


Whirlpool

Vířivka, nebo-li Whirlpool, 33°C, je komplexní terapií pro fyzickou i duševní schránku lidského organismu. Vaše tělo se dostává do stavu maximálního uvolnění.


Pára (Caldarium)

Teplota v páře se pohybuje mezi 40-50°C. Vzduch, který dosahuje vlhkosti až 100%, působí na horní cesty dýchací, průdušky, uvolnění svalů, podporuje lepší prokrvení, čistí a oživuje pokožku.Relaxační místnost

Relaxační místnost, nebo-li respirium je zónou klidu a relaxace, kde po sauně, whirlpoolu či masáži, můžete nejčastěji najít klid na své myšlenky, nebo se v klidu začíst do své oblíbené knihy.


Nápojový servis

Dbáme na pravidelný pitný režim našich hostů, zvláště při saunové proceduře. Připravili jsme pro ně wellnessový bar, kde se může občerstvit každý návštěvník.


Horské jezírko

Pro otužilé z vás tu máme pravé, nefalšované, nikterak upravované horské jezírko s molem. Můžete si zaplavat mezi místní faunou i florou.


Sluneční terasa

Pro každého hosta našeho wellness&spa je k dispozici opravdu výjimečná venkovní střešní terasa s lehátky, jizerskou morénou a výhledem na jezero Souš.
Nabídka MASÁŽÍ30 min.45 min.60 min.
Sportovní/relaxační masáž800 Kč1 250 Kč
Anticelulitidová masáž800 Kč1 250 Kč
Lifting obličeje1 250 Kč
Aromaterapeutická masáž800 Kč1 250 Kč
Masáž lávovými kameny800 Kč1 250 Kč
Maderoterapie800 Kč
Havajská masáž Lomi Lomi1 250 Kč
Indická masáž hlavy800 Kč
Masáž pro těhotné800 Kč1 250 Kč
Rezervujte si svou masáž na tel: 483 360 666