HOSTÉ DOPORUČUJÍ:
"U VÁS SI LÉTO
UŽÍVÁME STEJNĚ DOBŘE, JAKO U MOŘE"

Horský resort pro letní dovolené ⭐⭐⭐⭐👍

1.jizerskohorský RESORT MONTANIE

Vítejte v horském luxusním resortu, kde se setkává pohodlí s přírodou.

Resort Montanie v srdci jizerských hor je naprosto úžasným místem pro perfektně strávené dovolené i prázdniny.

Lesy přímo před našimi dveřmi jsou připraveny vás přivítat. Procházky pěšky nebo výlety s rodinou se stanou každodenními dobrodružstvími, kdy budete objevovat zvláštní kouty přírody. Vydejte se na štěrkové stezky a horské cesty, které vás zavedou do tajemných míst Jizerských hor.

Pro milovníky cyklistiky je naše lokalita rovněž rájem. Sítě cyklostezek vás zavedou přes panoramatické vrcholky, kolem jezera či vodopádů, ať už jste zkušenými cyklisty nebo rekreačními jezdci.

Uvolněte se v našem wellness a spa centru, nechte se hýčkat při masážích a procedurách a poté si vychutnejte výtečné gastronomické zážitky.

Pro rodiny, páry a všechny, kteří si chtějí užít komfort a kvalitu.

Naše luxusní pokoje vás uvítají elegantním stylem a pohodlným vybavením. Každý detail byl pečlivě navržen, abyste se cítili jako ve svém vlastním soukromém „hnízdě“. Pokud hledáte větší prostor pro rodinu nebo přátele, naše rodinné sruby jsou ideální volbou. Zde si užijete soukromí a pohodlí obklopeni nádhernou přírodou.
 
Jsme Baby Friendly resortem.
 

Našim hostům, kteří se zde ubytovali se velmi líbila lokalita – na Booking jí dali hodnocení 9,4

Z Prahy k nám trvá jízda autem pohodových 90 minut.

Resort Montanie poskytuje hostům ubytování  již od roku 2006

Pravidelný letní program

Večeře v restauraci i venkovní terase včetně grilování ve vybrané dny, tajné tipy na výlety, opékání špekáčků na ohništi, prodloužené Wellness i Spa a mnohem více.

Přednosti ubytování

Informace o stravování

Všichni ubytovaní hosté mají již v ceně bohatou snídani i večeři podávanou bufetem s velmi pestrým výběrem

Plánujete pobyt s dětmi?

Jsme baby friendly a pro děti máme připraveno:

Venkovní dětské hřiště se skluzavkou i pískovištěm, lesní houpačku, nenáročnou lesní stezku areálem resortu, u jezírka máme připravenou lodičku, zapůjčíme dětská kola. Nechybí vnitřní dětský koutek, máme stolní hry, dětské židličky a postýlky k zapůjčení. Dětem promítáme pohádky ve velkém sále na plátno. Rodiče oceňují rodinné sruby a apartmány.

Nejoblíbenější vybavení a služby

Ostatní hosté doporučují tyto tipy na výlety:

Hodnocení hostů

Personál 93%
Pohodlí 94%
Zařízení 95%
Poměr ceny a kvality 96%
Čistota 96%
Lokalita 100%

Zjistěte, co se hostům líbilo nejvíce:

Martin

Česká republika, 2023

„Nádherné ubytování položené v krásné přírodě. Kvalita hotelu je na velmi vysoké úrovni. Pestrá kvalitní strava i milý personál. I když nám jeden den pršelo, tak jsme ho strávili v moderním Wellness. Jinak je v okolí mnoho sportovních možností. Pobyt rozhodně doporučuji. Děkujeme.“

Vladimír

Česká republika, 2023

„Včera jsme se s manželkou vrátili z pobytu na Montánii. Bydleli jsme v budově C, kde jsme měli přímo přístup do wellness centra. Musím konstatovat, že se nám vše nesmírně líbilo. Udělali jste z obyčejného rekreačního střediska špičkový resort. Velký obdiv. A restaurace, to je opravdová špička – kvalita stravy, obsluha i prostředí. Tímto Vám chci ještě jednou moc poděkovat za skvělé zážitky.“

Amadeus

Česká republika, 2023

„Resort je koncipován do dokonalé lokality v bezprostřední blízkosti vodní nádrže Souš. Je vizuálně velmi povedený a exteriérem i interiéry skvěle zapadá do okolních lesů (plný hub). Společné prostory jsou čisté a upravené, snídaně výtečné, Wellness perfektní. Vybavení pokojů je nadstandardní, odpovídající ceně a nárokům klientely. Doporučuji rodinám s dětmi. Děkuji za zážitky, byla jsem zde poprvé a určitě ne naposled.“

Jana

Česká republika, 2023

„Pobyt v Resortu Montanie byl naprosto fantastický. Vynikající kuchyně, ochotný, vstřícný, milý  personál, Vyžití pro děti v podobě bazénu, hracího koutku, večerního promítání pohádek. Jste-li autem nebo máte k dispozici kolo, tak si  každý vybere ze spousty možností  zajímavých výletů, exkurzí a návštěv kulturních památek. Rádi bychom zde opět strávili svoji dovolenou.“

Drazova

Česká republika, 2023

„Byli jsme velmi spokojeni. Snídaně výborné, večeře taky skvělé. Personál velmi příjemný. Pokoje čisté s vůní dřeva. Wellness po túře přišel vhod. Hotel na krásném místě s výhledem na přehradu Souš. Opravdu hezké ubytování.“

Miroslava

Česká republika, 2023

„Montanii doporučuji všem, kteří si chtějí aktivně i pasivně odpočinout. Moderní resort s příjemným a ochotným personálem, vše zasazeno do klidného lesa s neskutečnými možnostmi pro aktivity všeho druhu. Vhodné i pro rodiny s dětmi. Luxusní jídlo, wellness, moderní, čistý…pohádka. Budu se vracet :-).“

Podmínky ubytování

Resort Montanie rád vyhoví Vašim požadavkům, napište nám je při rezervaci.

Zrušení rezervace a platba předem: Podmínky zrušení rezervace a platby si přečtete u rezervace konkrétního termínu.

  • Ubytovat se mohou děti jakéhokoliv věku.
  • Děti ve věku 18 a více se počítají jako dospělé osoby.
  • Při rezervaci prosím uveďte počet dětí a jejich věk, aby se Vám zobrazily správné informace o cenách a dostupnosti.
  • 0-2 roky / dětská postýlka na vyžádání za 200,- Kč / noc.
  • 3-12 let / dítě na přistýlce za 900,- Kč / noc včetně polopenze.
  • 13-18 let / dítě na přistýlce za 1.300,- Kč / noc včetně polopenze.

Domácí zvířata jsou povolena na požádání za poplatek 500,- Kč.

Často kladené otázky o ubytování v Montanie Resort

Ano, ubytování v Montanie Resort je velmi oblíbeným místem pro rodinné pobyty.

Resort Montanie se nachází v místě bez pokrytí mobilního i datového signálu. Připojení je možné v hlavní budově resortu. Info o heslu na recepci.

Ceny se liší podle konkrétního typu pokoje a zvoleném termínu či pobytu. Pro zobrazení cen zadejte termín pobytu.

Hosté se během pobytu mohou těšit na dobře hodnocenou snídani (hodnocení od hostů: 9,8 (zdroj: Booking). Nabízené možnosti snídaně: Formou bufetu.

Vnitřní bazén, Wellness ,Spa, restaurace, pěší i cykloturistika, vinárna, bar, posezení u krbu, venkovní terasa, a mnohé další.

Ano, v ceně pobytu je již vstup do wellness i Spa.

Ano, v ceně ubytování je již polopenze tedy snídaně i večeře.

Ano, v montanie Resort jsou i masáže, pára i finská sauna.