“Vážení hosté resortu montanie. Vítejte v gastronomické oáze Jizerských hor. U nás si dobré a poctivé jídlo může dopřát každý. A to jak ubytovaný host, tak i návštěvník z venčí. V celém resortu máme k dispozici dvě restaurace a každá trochu s jiným půvabem. Naleznete zde také krásnou terasu s výhledem na vodní hladinu, a spousty zákoutí a míst pro venkovní zahradní piknik. Máte-li požadavky na speciální starvu, nebo se ohledně stravy chcete poradit, neváhejte mě kontaktovat. Těšíme se”

Simona, kuchařka resortu montanie, montanie@montanie.cz, +420 483 383 265


Rustikál

Rustikální restaurace oplývá historickým více než 100 let starým dřevem. Zde se podávají snídaně formou bufetu, obědy i večeře. U baru si před jídlem hosté mohou dát sklenku aperitivu a po jídle si mohou vychutnat sklenku dobrého vína u krbového ohně. V těsné blízkosti se nachází také dětský koutek.Panoráma

Panoramatická restaurace je a lá carte restaurace, ideální pro romantické večeře při svíčkách s možností pozorování západu slunce s překrásným výhledem na vodní plochu přehradní nádrže Souš. V těsné blízkosti je umístěn také vstup do vinárny, kde si sami můžete vybrat lahev dobrého vína.


Terasa

K venkovnímu posezení slouží prostorná terasa s dřevěným nábytkem a krásným výhledm do přírody a na vodní nádrž. Můžete zde povečeřet u rozpáleného grilu, zastavit se přes den na oběd, nebo jen tak posedět z půlitrem chlazeného piva. Uspořádat zde můžete i svou vlastní soukrmou oslavu.


Vinárna

Ves sklepních prostorách resortu montanie naleznete vinárnu se svou vlastní vinotékou. Milovníci vína v ní najdou například vynikající sauvignon blanc Marlborough Nový Zéland, nebo z moravských vinic krásná vína odrud Cahrdonay a Veltlín Zelený. Přijďte na soukromou degustaci.

  • Menu Á la carte

Spolu se změnou resortu montanie pro Vás připravujeme i nový jídelní lístek, který na tomto místě brzy uvidíte.

Děkujeme za pochopení.

resort montanieRezervace stolu

Rezervujte si svůj oblíbený stůl v panoramatické, nebo rustikální restauraci resortu montanie. Těšíme se na Vaší návštěvu.


Datum rezervace

Čas rezervace

Vaše jméno

Počet osob

Váš telefon

Váš e-mail


leden 2019

Petra Votočková
(Google)

Krásné místo s krásnou přírodou a dobrým jídlem.leden 2019

Václava Mašková

Hotel Montanie = relax v přírodě, výborná strava a vždy ochotný a milý personál. Strávený čas v okolí vodní nádrže Souš v CHKO Jizerské hory je pro mou rodinu vždy zaslouženou odměnou na zdravém vzduchu. Rádi se sem vracíme v každém ročním období.  Montanie má své podmanivé kouzlo, které musíte zažít – vřele doporučujeme!leden 2019

Jakub Kurz
(Facebook)

V rámci silvestrovského pobytu vše super ! přijedeme zase 😉