srpen 2020

Václav

Realizace svatby proběhla na jedničku, vše zařízené a připravené dle dohody. Jídlo, prostředí, personál, vše perfektní. Můžu jen doporučit.

červen 2020

Kateřina & Aleš

Montanie byla ideálním místem pro svatební oslavu i ubytování všech hostů. Je zde velmi příjemná a uvolněná atmosféra a všude kolem úžasná příroda. Obřad jsme měli v nedaleké Tesařovské kapli a do Montanie se pak přesunuli na odpolední hostinu a večerní zábavu. Velmi jsme ocenili vstřícnost a ochotu personálu, která se projevila nejdřív při domlouvání a svatebních přípravách a poté i v bezproblémovém průběhu svatebního dne. Z místa byli nadšeni i naši svatební hosté. Děkujeme!


Obřad

Obřadní místo je jen jedno. Musí vám sednout, musíte ho cítit, je jen vaše. V resortu montanie naleznete několik romantických zakoutí a míst, které vás jistě dokážou oslovit. Romantické molo resortského jezírka, útelné paloučky, nebo místa s nádherným výhledem na korunu hráze Souš.


POPTATHostina

V jedné z hotelových restaurací, na venkovní terase, nebo třeba v přilehlých zahradách vám rádi připravíme hostinu dle vašich představ. Nejenom “svíčkovou”, ale i spousty dalších jídel si můžete vybrat z naší nabídky. Budete-li si přát klasické roznášené menu, raut, grilování, nebo něco speciálního, rádi vám vyhovíme.


POPTATUbytování

Svatba na montanii může být zajímavá i tím, že máte vše pod jednou střechou. Můžete se zde ubytovat nejen vy, ale i vaši svatební hosté. Vy budete mít nádherný novomanželský apartmán a vaši hosté budou bydlet v jednom z 52 horských pokojíčků, apartmánů či srubů. Celková kapacita tak může být až 140 lůžek.


POPTATSvatba na klíč

Děsí vás příprava a organizace svatby? Nás ne! Proběhlo u nás už spousty svateb, a tak víme, co je potřeba. Nechte to na nás a my vše vyřídíme. Připravíme program celého svatebního dne, připravíme výzdobu a dekorace, upečeme dort, zajistíme fotografa i video, objednáme květiny, doporučíme kadeřnici, DJe či živou hudbu a celý den zkoordinujeme. Užijte si svůj svatební den!


POPTAT